Škola u prirodi 2017. | Vijesti | 9. maj
> Pocetna > Vijesti > Vijesti > Škola u prirodi 2017.
Škola u prirodi 2017.
Datum 21/05/2017 15:59  Član admin  Posjete 292  Jezik Global
U periodu od 15. 5. - 18. 5. 2017. godine učenici četvrtog razreda su zajedno sa svojim učiteljicama Zumrom Halebić, Elvedinom Kustura i učiteljem Muhamedom Jelačić boravili u Sportsko-rekreativnom centru Ajdinovići kod Olova. Ciljevi i zadaci Škole u prirodi realizirani su kroz učenje, druženje, igru, zabavu i odmor.

Lijepe uspomene, nova znanja, prijateljstva, tople i nježne emocije su ono što ćemo zauvijek pamtiti i osjećati kroz ovo naše četverodnevno druženje.

Učenici su tokom boravka na ovom prelijepom mjestu pokazali svoju samostalnost, odgovornost, kreativnost, snalažljivost, što u znatnoj mjeri doprinosi razvoju njihove ličnosti. Putovati znači razvijati se. Za mlade je putovanje dio edukacije, a za starije dio iskustva.

Putujte, istražujte, učite i zabavljajte se...Bogatite se novim iskustvima i uživajte u ljepotama putovanja...

Fotografije pogledajte na našoj fb stranici.