OBAVIJEST ZA UČENIKE-CE U VEZI POLAGANJA POPRAVNIH ISPITA U AVGUSTOVSKOM ISPITNOM ROKU | Vijesti | 9. maj
> Pocetna > Vijesti > Vijesti > OBAVIJEST ZA UČENIKE-CE U VEZI POLAGANJA POPRAVNIH ISPITA U AVGUSTOVSKOM ISPITNOM ROKU
Datum 14/08/2017 09:53  Član admin  Posjete 93  Jezik Global
 Učenici upućeni na popravni ispit u avgustovskom roku dužni su se obratiti u školu u utorak, 22.8.2017. godine predmetnim nastavnicima radi dogovora oko priprema za polaganje popravnog ispita. U utorak, 22.8.2017. i srijedu, 23.8.2017. godine bit će održana instruktivna nastava za učenike upućene na popravni ispit.

Obavještavaju se učenici upućeni na popravni ispit u avgustovskom ispitnom roku da je planirano vrijeme održavanja popravnih ispita od četvrtka, 24.8.2017. godine do ponedjeljka, 28.8.2017. godine prema rasporedu koji će biti naknadno utvrđen i objavljen.

Podsjećamo učenike da su obavezni izvršiti prijavu ispita za pristupanje popravnom ispitu u avgustovskom roku kod sekretara škole.